UKS " GROM Świerczyniec" - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

26

05-2017

piątek

Mecz Orlików (2006-2008) z GTS Bojszowy na boisku za szkoła o godzinie 17:00. Zbiórka o godzinie 16:20.

27

05-2017

sobota

Turniej żaków o godzinie 14:00 na wyjeździe. zbiórka pod szkołą o godzinie 13:00. Rodziców proszę o zorganizowanie transportu.

28

05-2017

niedziela

Mecz Młodzików (2004 - 2007) z Piast Bieruń o godzinie 10:00 na boisku w Bieruniu. Zbiorka o 8:50 na parkingu przy szkole.

29

05-2017

pon.

Trening żaków ( 2007 i młodsi) grupa zielona na boisku za szkołą podstawową od godziny 15:50 do 17:10

Trening żaków ( 2007 i młodsi) grupa niebieska na boisku za szkołą podstawową od godziny 17:00 do 18:20

30

05-2017

wtorek

Trening Młodzików (2004 i młodsi) na boisku za szkołą podstawową od godziny 15:30 do 17:00

31

05-2017

środa

Trening żaków ( 2007 i młodsi) grupa zielona na boisku za szkołą podstawową od godziny 15:50 do 17:10

Trening żaków ( 2007 i młodsi) grupa niebieska na boisku za szkołą podstawową od godziny 17:00 do 18:20

Trening bramkarski 18:10 - 18:50

01

06-2017

czwartek

Mecz Orlików(2006-2008) z APN Tychy o godzinie 17:30 na boisku w Tychach przy ulicy Andersa. Zbiórka pod szkołą o godzinie 16:30. Rodziców proszę o zorganizowanie transportu.

Aktualności

PODZIAŁ ŻAKÓW NA 2 GRUPY

  • autor: szygru, 2016-10-05 14:06

UWAGA Od 10 . 10. 2016 następuję podział żaków na dwie grupy( niebieska i zielona ).

W Październiku Grupa Zielona będzie miała treningi w poniedziałki i środy od 15:30 do 16:40, Grupa Niebieska w poniedziałki i środy od 16:40 do 18:00.

 

Grupa Zielona:

Mędlewski Wojciech

Gniza Mikołaj

Pajer Jakub

Kocurek Szymon

Pajer Aleks

Liszka Konrad

Kostka Rafał

Kołek Damian

Widera Mateusz

Sitko Patryk

Miernik Szymon

Janota Sebastian

Ewicz Tymon

Wieczorek Franciszek

Janik Kacper

Mucha Wojciech

Mucha Mateusz

Gruca Szymon

 

Grupa Niebieska

Pikłowski Kacper

Czech Mateusz

Przebieracz Roch

Kastelik Jacek

Grab Jonatan

Codogni Paweł

Czech Miłosz

Rypuła Stanisław

Kupczyk Kacper

Sokołowski Bartosz

Kocur Jakub

Pitek Nadja

Sikorski Radosław

Tatoj Adam

Rypuła Mateusz

Wolski Wojciech

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [99]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 70
ogółem: 171 256

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka